Робота

4 Червня, 2021

Скляні двері для душової кабінки

Якщо Ви обрали для своєї ванної кімнати душову кабіну, слід подбати про дверцята до неї, адже саме вони виконують практичну (зберігають тепло всередині конструкції, перешкоджають розбризкуванню води та виходу випаровування за межі душової) та естетичну функцію.

Надійні скляні двері для душової – запорука її безперешкодної роботи, довготривалої експлуатації, привабливого зовнішнього вигляду.

Монтаж дверей проходить тоді, коли всі роботи з оздоблення душової вже виконані. Простір душової кабінки може бути виконаний з керамічної плитки, декоративного чи натурального каменю, панелей, бетону… Проте, частіше, стіни та підлога в подібній душовій декоруються плиткою.

Скляні двері для душу – краса та практичність у Вашій ванній

Душові двері зі скла додають кімнаті вишуканості та елегантності, роблять її більш освітленою, візуально ширшою. Блиск та прозорість скла дуже часто використовують досвідчені дизайнери для того, щоб згармонізувати інтер’єр, додати йому просторості.

Проте, є і інші, більш цікаві варіанти оздоблення скляних дверей. Скляні двері в душ під замовлення можуть мати затемнення, матову, непрозору поверхню. Такі варіанти доповнять оригінальний дизайн душової та виконуватимуть декоративну функцію, будучи при цьому повністю функціональним елементом!

Як обрати потрібну модель дверей зі скла?

Обираючи ту чи іншу модель скляних дверцят для душової кабінки, слід враховувати певні нюанси. Ціна душової з дверми зі скла буде залежати від їх розміру, форми, конфігурації, дизайну.

Якщо Ви хочете купити скляні двері на душову , слід обов’язково звернути увагу і на їх технічні характеристики, наприклад, на механізм їх відкривання та на якість фурнітури!

Двері для душової кабіни повинні виготовлятися виключні з надійних та екологічно безпечних матеріалів. Саме тому ми пропонуємо скляні двері для душу, які прослужать Вам багато років, зберігаючи при цьому свій первозданний вигляд та функціоналізм.

Компанія Weston виготовляє скляні двері для душа розсувного, розпашного чи розкладного типу. Використовуючи якісну та сучасну фурнітуру, ми гарантуємо максимальну герметичність та стійкість дверей до різного роду навантажень.

Обираючи відтінок скла, враховуйте дизайн ванної кімнати, використану колірну гамму у інтер’єрі санвузла. Якщо хочете зробити приміщення добре освітленим, просторим та легким, віддайте перевагу прозорим скляним дверцятам, які не стануть на заваді проходженню променів вглиб кімнати. Якщо ж потребуєте додаткового «захисту» від поглядів та більш інтимної обстановки, Вам знадобляться скляні дверцята з матовим покриттям!

Щодо форми, то Ви можете обрати той варіант, що підходить саме Вам. Квадратні, прямокутні, асиметричні – обирайте модель, виходячи з власних побажань, потреб до функціональності, форми та параметрів самої кабінки.