fbpx

Відпочинок

17 Липня, 2021

Скляні перегородки для душу

Скляні душові перегородки стануть незамінним доповненням до Вашої ванної кімнати. Якщо Ви – цінитель комфорту, сучасних дизайнерських рішень, елегантного вигляду, простоти та міцності, то Вам просто необхідно обрати скляні перегородки для душу!

перегородка для душу чорна

Чому cкляні душові перегородки для ванної такі популярні?

Скляні перегородки відрізняються сучасним дизайном, універсальністю застосування у будь-яких інтер’єрах, красивим виглядом.

Гартоване скло – матеріал, що має унікальні властивості: ідеально гладку поверхню, вражаючу міцність та довговічність, екологічність та гігієнічність, стійкість до впливу води, корозії, бактерій, плісняви, тощо.

Душові перегородки під замовлення можуть мати будь-який дизайн та колір: максимально прозорі чи матові варіанти, бронзове чи графітове забарвлення.

Душові перегородки зі скла можуть використовуватися не лише у якості захисту стін та підлоги від потрапляння води, а й у якості зонуючого об’єкту! Зонування за допомогою скляних перегородок – ідеальний вибір для невеликих та досить темних приміщень. Дуже часто простір ванної кімнати чи санвузлу має недостатнє освітлення та обмежену площу… Саме скло дозволить візуально скорегувати простір.

Скляна душова перегородка у сотні раз краща ніж перегородки з пластику, пвх-шторки чи будь-які інші подібні вироби. Естетичний вигляд, відсутність недоліків, легкий догляд та тривалий термін експлуатації говорять самі за себе!

Скляна перегородка для душу бронзового забарвлення

На що звернути увагу, вибираючи потрібну модель

  1. Світлопроникність та ступінь прозорості

Скляна перегородка для душа може бути ідеально прозорою, напівпрозорою чи непрозорою. Перегородка для душа зі скла матового типу, наприклад, дозволить Вам відчувати себе захищено під час водних процедур, ховаючи від сторонніх очей.

  • На дизайн

Скляна перегородка для ванної може бути не лише прозорою чи матовою, а й мати певне забарвлення. Гартоване скло у бронзовому чи графітовому дизайні стане справжньою окрасою Вашого санвузлу. Крім цього, Ви можете обрати скляну перегородку з візерунком, що додасть більше оригінальності ванній кімнаті.

  • На відкривання

Залежно від методу відкривання можна виділити перегородки розсувного, розпашного чи складного типу. Самі дверцята можуть бути встановлені на петлях чи на роликах. Тут головне – якість фурнітури, яка є гарантією безперебійної роботи та довговічності конструкції.

Скляна душова перегородка, прозоре скло